Servisní služby

 

Společnost Color Tech, s.r.o., je autorizované prodejní a výdejní středisko černobílých a barevných kopírovacích i síťových multifunkčních síťových strojů značky Develop a Konica Minolta. Od roku 2004 se společnost Color Tech, s.r.o., zabývá prodejem, pronájmem, servisem černobílých a barevných kopírovacích i síťových multifunkčních síťových strojů značky Develop a Konica Minolta. Jsme autorizované prodejní a servisní středisko multifunkčních tiskových zařízení, kopírovacích strojů a tiskáren značek DEVELOP a KONICA MINOLTA. Servis a instalace nových kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení provádíme u zákazníků po celé České republice. Naší hlavní činností je dlouhodobý pronájem tiskových zařízení, prodej a servis kancelářské a projekční techniky. Dále se zaměřujeme na poskytování komplexních služeb v oblasti tisku, včetně dodávek originálního spotřebního materiálu pro tiskárny všech značek, zpracování tiskového auditu s návrhem optimálního řešení, poskytování technické podpory. Pro všechny klienty nabízíme výhodnou formu pronájmu tiskového řešení. Na základě poskytované kvality servisních služeb a prodejních výsledků jsme se opakovaně stali GOLD Partnerem společnosti DEVELOP. 

Našim zákazníkům nabízíme tři základní druhy servisního zabezpečení strojů


 

Servisní a materiálová smlouva


Zahrnuje veškerý servis včetně práce, dopravy, dodávky kompletního spotřebního materiálu a náhradních dílů ve které je pevně stanovena cena za zhotovené výtisky. Zákazník má prodlouženou záruční dobu, která je rovna délce smlouvy.

 

Servisní smlouva


Zahrnuje veškerou práci a cestovní náklady servisního technika vyjádřené v paušálním měsíčním poplatku. V tomto případě nejsou ve smlouvě zahrnuty žádné náhradní díly ani spotřební materiály a jsou zákazníkem objednávány a hrazeny zvlášť.

 

Klasický servisní zásah


Za předpokladu, že není sjednána žádná servisní smlouva si zákazník hradí hodinovou sazbu za práci technika a sazbu za ujeté kilometry. Jakékoliv náhradní díly a spotřební materiál, použitý při servisním zásahu, jsou zákazníkovi účtovány.

 

Pronájem kopírek

Dosluhuje vám kopírka / tiskárna / multifunkce, nebo nejste spokojeni se současným dodavatelem tiskových zařízení ve vaší společnosti? Obraťte se na nás, jsme autorizovaný prodejní a servisní partner značek DEVELOP a KONICA MINOLTA, s dlouholetou tradicí a úspěšnou působností na našem trhu od roku 2004. Po celé České republice máme stovky spokojených klientů a budeme se těšit, že i Vy nás oslovíte s poptávkou na výhodný pronájem tiskového zařízení.

Tiskové analýzy

Hlavním cílem této služby je odpovědět klientovi na otázky, které si klade v souvislosti se svým stávajícím tiskovým systémem, a pomoci mu zmapovat situaci v oblasti jeho tiskových potřeb. Předmětem tiskové analýzy jsou především odpovědi na tyto nejčastější otázky: Kolik tisků a kopií Vaši pracovníci produkují? Je Vaše tisková technika využívána efektivně? Jaký je přesný celkový počet kopírovacích strojů, tiskáren a faxů, které využíváte? Jaká je přesná výše nákladů, které na provoz těchto zařízení vynakládáte? Přednosti řešení: Zjištění aktuálního stavu, návrh možného řešení, vyčíslení finančních úspor, zajištění vyšší kvality tiskových výstupů, návrh software na správu uživatelů, návrh financování, rychlá implementace řešení

Záruční a pozáruční servis nabízených produktů

Disponujeme týmem proškolených a certifikovaných techniků s nimiž provádíme spolehlivě a kvalitně záruční i pozáruční servis, opravy a pravidelnou servisní údržbu barevných i černobílých kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení těchto značek: DEVELOP a KONICA MINOLTA. Servis a instalace nových kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení provádíme u zákazníků po celé České republice. Všem zákazníkům poskytujeme vysokou technickou a odbornou úroveň péče. V případě závady nabízíme dojezd technika na místo a opravu tzv. „on-site“, pokud nelze zařízení opravit na místě, nabízíme odvoz zařízení do dílenské opravy a zapůjčení náhradního zařízení po dobu opravy.

SafeQ

SafeQ je tiskové řešení, které řeší základní problémy tiskových prostředí: účtování, zabezpečení a zajištění dostupnosti. SafeQ dokáže v síti účtovat vytištěné úlohy, a to na vrub jednotlivce, skupiny, zařízení a dokonce i projektu.Máte zájem o servisní služby ?

 

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Povinné údaje